KONST / Litografier / Färglitografi 12339549
nr 1233 9549
Vladimir Beck
(f. 1943)
Färglitografi, Vladimir Beck (f. 1943), "Drömprinsen". Signerad, numrerad 12/360, ca 54x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 februari 2019
kl 20:58:16
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)